Basında Biz

Basında Biz

ÜYEMİZ AYDIN VİNÇ KİRALAMA İLE DEMOKRASİ VE ÖZGÜRLÜKLER ADASI YENİ GÖRÜNÜMÜNE KAVUŞTU

7 Mayıs 1960 Darbesi’nden sonra iktidardan uzaklaştırılan Demokrat Parti yönetiminin, darbeyi gerçekleştiren cunta tarafından kurulan özel bir mahkemede yargılandığı davaların gerçekleştiği ada. Yargılamalar Demokrasi ve Özgürlük Adası (eski adıyla Yassıada)’nda yapıldığı için bu isimle anılırlar. İki eski bakan ve bir başbakanın idam edilmesiyle sonuçlanan yargılamalar, Türk siyasi hayatında çok önemli bir yere sahiptir. Ada içerisinde bulunan yapılar tamamen restore edilmiş olup bu safhada geçen tüm şantiye içi çalışmalarda firmamız uzman kadrosu ve geniş makine parkıyla ülkemizde ki diğer gözde projler

KARADENİZ’İN FATİH’İNE AVK’DAN PLATFORM DESTEĞİ

TÜRKİYE’NİN İLK MİLLİ SONDAJ GEMİSİ FATİH, SAKARYA GAZ SAHASI’NDA 320 MİLYAR METREKÜP DOĞAL GAZ REZERVİ KEŞFETTİ. 20 TEMMUZ’DA SONDAJ ÇALIŞMALARINA BAŞLAYAN GEMİNİN TABELASININ TAKILMASI VE BOYANMASINDA AVK’DAN KİRALANAN 75 METRE ARAÇÜSTÜ PLATFORM KULLANILDI. Fatih sondaj gemisi, Türkiye’nin Karadeniz’deki ilk milli derin deniz sondajını gerçekleştirdi. Gemi, 20 Temmuz 2020’den bu yana Zonguldak’ın yaklaşık 170 kilometre açıklarında Tuna-1 araştırma kuyusunda çalışmalarını yürütüyordu. Yapılan çalışmalar sonucunda 2100 metre derinlikte 320 milyar metreküplük bir doğalgaz rezervi keşfedildi. Türkiye’nin ilk sondaj gemisi olma özelliğini taşıyan

AVK YA ÖZEL ÖDÜL

Sercan Acar von Ruthmanns türkischem Händler Acarlar Makine und Hasan Aydin, Inhaber von Aydin Vinc, mit Ruthmann-Geschäftsführer Rolf Kulawik Über die neu angekündigten Maschinen von Ruthmann berichten wir demnächst. Basındaki linki için tıklayınız.

Aydın Vinç, İnan Makina’nın ürünlerini teslim aldı

Güçlü alt yapısı, güvenilirliği ve kaliteli servis anlayışından dolayı İnanlar Makine’yi tercih ettik. IMER Group’un Platform Grubu ve İtalyan-Japon ortaklığı IHIMER Mini İş Makinalarının Türkiye Distribütörü olarak ITECO ve IHIMER kalitesini Türkiye pazarına sunarak müşterilerinin çözüm ortağı olmaya devam ed en İnan Makina, Aydın Vinç’e sattığı makaslı ve Örümcek olmak üzere iki adet platformu teslim etti.

Aydın Vinç Kiralama’ya APEX’te Ruthmann’dan özel ödül

Ruthmann’ın Height Performance model yeni nesil üretimlerinden 100.ürünü makina parkına katan Aydın Vinç Kiralama (AVK) yine Ruthmann tarafından APEX Fuarı’nda ödüllendirdi. AVK yetkililerinden Abdurahman Aydın’la firmasınıı, APEX’i ve son dönem faaliyetlerini konuştuk.

KİRALAYIN

Kiralama işlemleriniz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.